Вода мінеральна

В категорії немає товарів

Продовжити
Вода мінеральна

Доведено, що в добу доросла людина повинна випивати 30-40 грамів води на 1 кілограм маси свого тіла. Ну а в середньому, на добу людині потрібно близько 2,5 літрів води.

Мінеральна вода може бути з вуглекислим газом або без нього. Така вода без додавання цукру та інших добавок добре втамовує спрагу, підсилює секрецію шлункового соку в організмі, підвищує імунітет, поліпшує самопочуття, сприяє зміцненню кісткової тканини і зубної емалі, нормалізує артеріальний тиск і зміцнює нервову систему, а також за короткий проміжок часу здатна вивести токсини і шлаки з організму. Набагато корисніше вода не в пластиковій пляшці, а в скляній, де зберігаються всі природні компоненти.

Надлишок мінеральних речовин негативно позначається на стані нирок і суглобів. Мінеральна вода з газом може утворити вугільну кислоту, яка подразнює стінки шлунка, через що він починає перетравлювати свої стінки. З газом в стравохід потрапляє кислота з шлунку, що призводить до раку. Холодна мінеральна вода, яка надходить в теплий шлунок, починає реакцію газоутворення, що приводить до утворення дірок в шлунку або розриву стравоходу. У мінералці містяться солі, тому таку воду потрібно приймати дозовано, за рекомендацією лікаря. Підводячи підсумки, можна сказати, що мінеральна вода містить безліч корисних речовин. Але не варто забувати про те, які наслідки може принести надмірне вживання мінералки. Краще проконсультуватися з лікарем або ж чергувати звичайну воду з мінеральної.