Сири

В категорії немає товарів

Продовжити
Сири

Фермерський сир, вироблений з найсвіжішого натурального молока, - продукт, смакові якості якого складно переоцінити. В даний час в світі налічується близько чотирьохсот його сортів. Сири бувають твердими і м'якими, солоними, пряними, нейтральними та солодкими, молодими, витриманими і старими.

Натуральні сири відрізняються унікальною поживною цінністю, високим вмістом вітамінів, мікроелементів і корисних речовин, які практично повністю засвоюються людським організмом. Їх регулярне вживання - запорука прекрасного самопочуття, міцного здоров'я та довголіття.

Магазин «ShowCase» пропонує органічну молочну продукцію неперевершеної якості від наших партнерів: фермерських господарств, крафтового виробників і невеликих сімейних підприємств. У нас можна купити натуральні сири з доставкою до дому в Києві і по Київській області. Вся продукція відповідає найвищим стандартам якості і продегустувати.

В асортименті представлені сири з коров'ячого, овечого та козячого молока різної витримки, бринза, а також унікальні за своєю рецептурою сорту з додаванням спецій, зелені, грибів, маслин, трав і інших натуральних рослинних інгредієнтів.