Хліб

В категорії немає товарів

Продовжити
Хліб

Яким би різноманітним ні стіл, а рука все одно тягнеться до скибочці хліба. Ми подаємо його до супів і салатів, м'яса і риби, хліб - основа будь-яких бутербродів.

Зізнайтеся, купуючи буханку хліба в магазині, як часто ви читаєте склад продукту? Ось ось! А там і розпушувачі, і консерванти і поліпшувачі смаку, куди ж без них!

І виходить, що найголовніший продукт в нашому щоденному меню - не дуже-то корисний, а скоріше, навпаки! Мало загального магазинний хліб має з натуральними хлібобулочними виробами, в кращому випадку в магазині вдасться придбати хліб з борошна непоганої якості.

Інтернет магазин фермерських натуральних продуктів ShowCase пропонує на вибір ароматний, з хрусткою скоринкою еко хліб, який приємно здивує, всіх, хто звик заїдати їжу шматочком хліба з «магазинчика за рогом».

Смачний натуральний хліб від наших постачальників, створений вручну з натуральних українських продуктів, без розпушувачів, хімічних добавок і поліпшувачів смаку. Більшість наших партнерів не закуповує сировину, так як самі є виробниками цільнозерновий пшеничного борошна.

Тепер не треба їздити по Києву в пошуках корисного і смачного хліба - ви можете замовити його у нас з доставкою додому.