Морепродукти

В категорії немає товарів

Продовжити
Морепродукти

Як може здатися з назви, морепродукти - це всі продукти, які людина отримує з моря. Це не зовсім так. Морепродуктами прийнято вважати всі види харчових продуктів, отримані з моря, за винятком риби, а також м'яса морських ссавців - китів, тюленів, моржів та інших.

Незважаючи на таке обмеження, всі види морепродуктів включають величезну кількість різноманітних живих організмів, які людина може вживати в їжу. Класифікувати їх, на відміну від продуктів наземних, складніше, оскільки тут в одній купі змішалися і водорості, і рослини, і тварини.

Але тим не менше, ми спробуємо навести порядок в цьому різноманітті. Це тим більш необхідно, що популярність різних видів морепродуктів сьогодні надзвичайно велика, а з урахуванням все більшої зацікавленості харчової промисловості в їжі з «блакитних полів», вони все частіше з'являються у нас на столах. Найпопулярнішими морепродуктами, які можна легко знайти на полицях супермаркету є ракоподібні - омари, лангусти, креветки, молюски - восьминоги. кальмари, мідії, устриці, водорості і багато інших.