Smart-годинники

В категорії немає товарів

Продовжити
Smart-годинники

Розвиток технологій відображається на кожній галузі і речі, саме тому смарт-годинник поступово стають крутіше і вимога класичних швейцарських механізмів. На сьогодні такі вироби стають трендом і становлять більшу конкуренцію всім годинниковим фірмам. Їх особливість і головна відмінність від класичних моделей в тому, що в них вмонтовано комп'ютер з розширеним функціоналом. У них є не тільки традиційний циферблат і відображення дати, але і безліч інших примочок і доповнень.

Характеристики та функції смарт-годин

Сучасні вироби наділені водонепроникними можливостями. Навіть незважаючи на те, що всередині невеликого девайса є потужний комп'ютер, з ними нічого не трапиться. Є також спеціальні моделі для занурення на велику глибину. Залежно від призначення і цілей використання вони класифікуються по ціновій категорії і функціоналу.

В основному всі прилади поділяються на два типи:

Для Android;

Для iOS.

Цим же критерієм відображається з яким з гаджетів пристрій може сполучатися. Завдяки такому аспекту розумні годинник дозволяють приймати дзвінки, відповідати на повідомлення, переглядати електронну пошту і навіть слухати музику. У них дійсно великий функціонал і за це все потрібно дякувати технології.

Кожна фірма виробник смартфонів намагається випустити до продукції ще і годинник, щоб покупці могли придбати відразу комплект гаджетів і не морочитися з підбором моделей від інших компаній.

Функції гаджета також поповнюються можливістю переглядати погоду, новини. Можна встановлювати будильник, а найголовніше і улюблене багато - це фітнес трекер. Це доповнення дозволяє правильно і своєчасно займатися спортом, стежити за всіма активностями і проводити час з користю для здоров'я. Також з появою розумного будинку в години додають пульт управління, який розповсюджується і на автомобілі.