Квадрокоптери

В категорії немає товарів

Продовжити
Квадрокоптери

Інноваційний винахід - квадрокоптер. З його допомогою вивчають місця аварій або лих в важкодоступній місцевості. Звичайні користувачі знімають кліпи, відео для домашнього архіву, милуються місцевістю з висоти пташиного польоту. У людей старшого віку при вигляді цього об'єкта відразу виникає питання що це таке. Він неймовірно спритний, швидкий, при цьому майже безшумний і простий в управлінні. Оснащений чотирма гвинтами, є моделі з великою кількістю пропелерів, вони могутніше. Може вести аерозйомки на висоті двох кілометрів. Квадрокоптер літає за допомогою дистанційного пульта управління, працює від акумулятора. Товар можна пов'язувати зі смартфоном, що дозволяє відразу отримувати якісні знімки і вести трансляцію польоту онлайн.

Кожен любитель політати може вибрати собі потрібний товар. Наприклад, квадрокоптер з камерою, без неї або з установкою на свій розсуд. Дрони з наявністю або додаванням GPS-модуля, автопілотом або його відсутністю. Можна вибрати різні підвіси для камер: керований, некерований, з можливістю установки. Що головне, надається можливість вибрати наймодніший дизайн, серед достатку моделей. На ваш розсуд, наявність функції повернення на точку зльоту або її відсутність, квадрокоптер з автопілотом або без.

Існують популярні бренди, які не перший рік займаються випуском квадрокоптера: DJI, UDI RC Syma, 3D Robotics (3DR), Aeryon Systems, Align, Blade і т.д. У своїй більшості фірми американські, перевірені роками. В інтернеті та численних соціальних мережах про них пишуть гарні відгуки, так як при виробництві використовуються якісні матеріали та сучасні технології. Який краще вибрати дрон і кому з виробників віддати перевагу, докладніше порадить консультант в магазині або можна скласти власний рейтинг за основними характеристиками.

Квадрокоптер не дешеве задоволення і до його покупці варто поставитися серйозно. Визначте для себе, мета покупки даного товару. Якщо він призначений для розваги, можна купити звичайний квадрокоптер, з електродвигуном, автопілотом, невеликою кількістю лопатей. Він буває зовсім маленького розміру, що поміститься навіть в долоню. Якщо цілі серйозніше, варто звернути увагу на великогабаритні, оснащені всіма функціями і деталями дрони, вони могутніше звичайних. Великі літальні апарати можна оснастити додатковими акумуляторами, що складніше зробити з середніми і малими моделями, потужності їх гвинтів не вистачить на підйом додаткового вантажу. Фахівці та додаткові консультації допоможуть зробити правильний вибір.