Консерви

В категорії немає товарів

Продовжити
Консерви

Консерви з риби або м'яса - це незамінні помічники під час приготування їжі "на швидку руку". Готовий до вживання продукт в скляній або жерстяній банці може зберігатися тривалий час при самих різних температурних показниках. Отже, консервовані продукти - це справжня палочка-виручалочка в процесі приготування смачних страв в будь-яких умовах, як вдома, в офісі, так і на природі.

Консерви в маслі: такі делікатеси є дуже поживними. Що стосується смакових якостей, купити консерви такого типу в Україні коштує любителям спецій і прянощів.

Консерви у власному соку: риба або м'ясо укладається в банки в сирому вигляді. В процесі термічної обробки виділяється сік, який просочується запахом лаврового листа, запашного перцю і іншихприправ.

Консерви в томаті: такий продукт ще називається "закусочним" і може використовуватися як самостійно, так і в якості становить інгредієнта різних страв.

Шпроти: ціна консервів такого типу може бути різною. Риба попередньо піддається термічній обробці (гарячого копчення), після чого укладається в банки, заливається маслом і проходить обов'язкову стерилізацію.

Цю та іншу продукцію недорого можна купити в інтернет-магазині продуктів харчування ShowCase. Тут пропонуються консерви від перевірених виробників, в якості яких неможливо поставити під сумнів.