Фітнес-трекери

В категорії немає товарів

Продовжити
Фітнес-трекери

Щоб привести себе в форму, варто приділяти увагу таким аксесуарам, як фітнес-браслети, здатним спростити цей процес. Навіть якщо рішенням стало просто збільшити кількість пройдених пішки кілометрів на день, ця деталь допоможе порахувати кроки, відстань і витрачені калорії при цьому. Деякі моделі оснащені функцією стеження за показниками життєдіяльності, що стане у нагоді не тільки при фізичному навантаженні, але і в загальному, для людей, які страждають будь-якими недугами. Також фітнес-браслети здатні мотивувати до більшої активності, показуючи видимі і невидимі результати на екрані. Спостерігаючи за ними, спрацьовує людська якість - хочеться бачити показники більше, а втома в таких ситуаціях відходить на другий план.

Перелік різновидів фітнес-браслетів

Існує ряд електронних пристроїв з абсолютно різними функціями. Від наявності тих чи інших можливостей, залежить і ціна продукту. Переймаючись питанням, який вибрати «лічильник», варто розуміти і виділяти для себе цілі і призначення індивідуального характеру. Якщо це елементарний облік витрати калорій, можливо користувач і вибере звичайну модель, без особливих пристосувань. Але існує безліч варіантів:

Фітнес-браслет з лічильником калорій. Стандартна модель, що виділяє основне призначення, задумане спочатку, і повністю розкриває сенс частки «фітнес» в назві пристрою. Здатний враховувати кількість розтрачених калорій на добу, виходячи з вимірів кроків, інтенсивності рухів та інших факторів.

З тонометром. Здатні враховувати показники пульсу і артеріального тиску, вплив погоди на загальний підведений підсумок результату за день.

Фітнес-браслет з пульсомірів. Протягом усього дня встановлена ​​функція замеркі пульсу, розділене на граничні риси, і, якщо щось виходить з-під контролю, апарат повідомляє про це користувачеві характерним звуком.

З вимірюванням тиску. Відбувається облік тиску, його зниження або підвищення. Рекомендується гіпотонікам, гіпертонікам, і людям, залежним від зміни погодних умов. Рекомендується при збільшенні фізичних навантажень, стресах, для щоденного контролю цього аспекту і, щоб розрахувати силу можливого напруги без шкоди для здоров'я.

Фітнес-браслет з розумним будильником. Один з найбільш феноменальних видів, що визначають фітнес-браслети. Варто задати потрібний інтервал між будильниками, а, з огляду на швидкість серцебиття, рівномірність пульсу, артеріальний тиск і загальну готовність до безпроблемного пробудженню, будильник сам обере час для спрацьовування. Це максимально обмежить можливість шкоди здоров'ю неправильним ранковим підйомом.

З GPS. Дозволяє при ранковій пробіжці тікати світ за очі, не боячись заблукати не туди, адже з таким оснащенням, здатним вказати на місце розташування спортсмена, загубитися не страшно.